Trafiğe Kapalı Sokağa Otopark Makyajı

31 Mayıs 2012

Çanakkale’nin Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan Aslan Abla Sokak’ın yayalaştırılmış olmasına rağmen iddiaya göre sokaktaki bir arsanın özel bir otopark olarak kullanılacak olması nedeniyle sokak girişinin yeniden düzenlenmesi vatandaşların tepkisine neden oluyor.

İl Trafik Komisyonu kararıyla geçtiğimiz yıl eylül ayında trafiğe kapatılarak yayalaştırılan sokağın girişinin dikey olarak bölünüp daralması sonucunda olası bir yangın durumunda itfaiye araçlarının müdahale ederken zaman kaybedeceğini dile getiren vatandaşlar ayrıca trafiğe kapalı bir sokağın araç girişi için tekrar düzenlenmesine anlam veremediklerini sözlerine ekledi.

Filtreler:
Yorumlar...
 • Hayaller Sanat Sokağı, Gerçekler Otopark... | Çanakkale İçinde
  07/11/2019 16:06

  […] arsanın araç park yeri olarak kullanılabilmesi amacıyla önce dikey olarak bölünmüş (Bkz: Trafiğe Kapalı Sokağa Otopark Makyajı, Mayıs, 2012), sonrasında yeni bir düzenlemeyle sokağın bir kısmı araç giriş çıkışına […]

 • alp
  01/06/2012 20:41

  Sözde halkçı olanlar birkez daha kime hizmet ettiklerini gösterdiler.Tebrikler çanakkale belediyesi ve onun piskoposları.

 • mehmet sosyal
  31/05/2012 19:58

  Bunlar daha iyi günlerimiz,sokak aralarını ve caddeleri ücretli otopark yapıp yandaşlara peşkeş çekenlere sesimizi çıkarmadığımız sürece bunlardan herşey beklenir...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir