Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Barış Kültürümüz Olsun

Barış Kültürümüz Olsun

?Barış kültürümüz olsun? ana teması ile başlayan Uluslararası 45. Troia Festivali açılış korteji, bu yıl festivalin Çanakkaleliler tarafından yoğun ilgi ile takip edileceğinin işaretlerini verdi. Bu yıl ilk defa, festival etkinlikleri çerçevesinde barış güvercinleri barış için havaya bırakıldı.
[Kaynak: Çanakkale Olay]

Belediye önünde başlayan kortej yürüyüşünde dostluk, barış mesajları verilirken Çanakkale?den başlatılan ?Barış Kültürümüz Olsun? mesajının tüm dünyaya dalga dalga yayılmasının ümit edildiği belirtildi. Festivale katılan çeşitli ülkelerin toplulukları, Çanakkale Belediyesi?nin barış çağrısına gösterileriyle destek verirken, savaşın iç yüzünü en canlı biçimde yaşayıp daha sonra savaş ve vahşetin korkusunu üzerinden atmaya çalışan bazı ülkelerin topluluk üyeleri, kortej yürüyüşünde barış mesajını vermekte daha anlamlı görüntüler oluşturdular.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir