Esnaflar İmza Topluyor

15 Kasım 2008

Çanakkale’de binlerce vatandaşın gelip geçtiği Çarşı caddesine konulan bankların sayısının çoğaltılması için imza kampanyası başlatıldı.

Çarşı caddesi esnafları, Ziraat Bankası’nın karşısına monte edilen bank sayısının az olması ve yetersiz kalması nedeniyle imza kampanyası başlattı. Esnaflar topladıkları imzaları dilekçe ile Belediye Başkanı Ülgür Gökhan?a teslim edecek.

Çarşı esnaflarından olan Kadriye Katra, 60 adet imza topladıklarını belirterek; ?Başlattığımız imza kampanyasına yoğun bir talep var. Esnafın çoğunluğu imza attı. Buraya gelen gidenler de imza atıyor. Şu ana kadar 60 adet imza topladık. Biz esnaflar olarak buraya daha çok bank konulmasını istiyoruz? dedi. Çarşı caddesi esnafları ise, bankların yetersiz olduğunu ifade ederek; ?Ziraat Bankası karşısında bulunan esnaflar olarak imza topluyoruz. Gördüğümüz kadarıyla bir adet bankın yetersiz kaldığını fark ettik. Mümkün ise konulan bank sayısının arttırılmasını istiyoruz. Bu yüzden de çarşı esnafı olarak bankların çoğaltılması için imza kampanyası başlattık. Topladığımız imzaları Çanakkale Belediyesi’ne vereceğiz? dediler.

[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: Gazete Boğaz]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir