Forrest Gump – Film Gösterimi

17 Kasım 2008

ÇOMÜ Özel Eğitim Topluluğu’nun organizasyonuyla, 20 Kasım 2008 Perşembe günü, saat 19:00’da Süleyman Demirel Konferans Salonunda “Forrest Gump” adlı film gösterilecektir. Film gösterimine katılmak isteyenler, 20 Kasım 2008 Perşembe günü, saat 19:00’a kadar Eğitim Fakültesi önünde kurulu bulunan Özel Eğitim Topluluğu standından 50 Ykrş karşılığı giriş biletlerini temin edebilirler.

Forrest Gump
Yapım :1994, ABD
Tür : Dram / Komedi / Romantik
Yönetmen : Robert Zemeckis
Senaryo : Eric Roth, Winston Groom, Winston Groom (Kitap)
Oyuncular : Tom Hanks, Robin Wright Penn, Haley Joel Osment, Sally Field, Mykelti Williamson, Gary Sinise, Hanna R. Hall, Sam Anderson, Christine Seabrook, Ione M. Telech, Margo Moorer, John Randall, Bob Penny, George Kelly, Harold G. Herthum, Michael Conner Humphreys, Rebecca Williams
Yapımcı : Charles Newirth, Wendy Finerman
Görüntü Yönetmeni : Don Burgess
Müzik :Alan Silvestri, Jimi Hendrix
Süre :2 saat, 22 dk.

Özet
Forrest Gump, zeka seviyesi 75 olan bir erkeğin hayatını ele alıyor. Zeka seviyesi nedeni ile devlet okullarına girmekte bile zorlanan Forrest Gump zamanla akla mantığa uymayan başarılara imza atıyor. Her ne kadar zeka seviyesi düşük olsa da fiziksel olarak son derece sağlam olan Forrest Gump, zamanla gelişen olaylar zincirinde bizi hayal edemeyeceğimiz bir dünyaya götürüyor.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir