Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
100. Yıl İçin Anlamlı Etkinlik

100. Yıl İçin Anlamlı Etkinlik

Milli Mücadelenin 100. yıldönümü nedeni ile Çanakkale Bisiklet Platformu, ÇOMÜ Motosiklet Topluluğu ve Çanakkale Belediyesi ÇABİS Birimi koordinasyonunda düzenlenen bisiklet turu, 19 Mayıs  Pazar günü gerçekleştirildi.

19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kapsamında düzenlenen etkinliğe katılan kentliler, Golf Aile Çay Bahçesi önünde bir araya geldi. Yoğun katılım ile gerçekleşen etkinlikte bisikletçiler, Kayserili Ahmet Paşa Caddesi, İskele, Cumhuriyet Bulvarı, İnönü Caddesi, Plaj Caddesi, Deniz Sokak, Aziziye Caddesi, Atatürk Caddesi, Üniversite Kavşağı, Lozan Caddesi, Troya Caddesi, Atikhisar Caddesi, Demircioğlu Caddesi ve İskele Meydanı güzergahında ilerlerlerken, Truva atı önünde tura son verdiler. Çok sayıda bisikletçinin katılımı ile gerçekleşen etkinlik, Truva Atı önünde çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir