100. Yıl Voleybol Turnuvası’nda Kazanan Belli Oldu

20 Ocak 2016

Çanakkale İl Millî Eğitim Müdürlüğü ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü tarafından düzenlenen 100. Yıl Voleybol Turnuvası’nın finalinde protokol maçı yapıldı.

Merkez okul ve kurumlar personeli arasında gerçekleştirilen “100. Yıl Voleybol Turnuvası” finalinde yapılan protokol maçında 17 numaralı formayla Vali Hamza Erkal, kırmızı takımda yer aldı. Kırmızı Takım ve Beyaz Takım arasında yapılan karşılaşmada Vali Hamza Erkal’ın yer aldığı Kırmızı Takım, Beyaz Takımı 2-0 yenerek galip geldi.

100. Yıl Voleybol Turnuvası’nın sonunda düzenlenen törende; Ömer Mart Ortaokulu birincilik ödülü olan 2.400 Türk Lirasının sahibi oldu. Turnuvanın en iyi ikinci takımı olan Hasan Ali Yücel Lisesi’ne ikincilik ödülü olan 1.800 Türk Lirası, turnuva üçüncüsü Çanakkale Anadolu Lisesine 1200 Türk Lirası verildi. Turnuvanın en iyi üç takımı hediye çeklerinin yanında kupa ve madalya ile ödüllendirilirken, turnuva dördüncüsü olan İl Millî Eğitim Müdürlüğü de kupa ve madalyayla ödüllendirildi. Törende ayrıca Turnuvaya katkıda bulunan sponsorlara plaketleri ve Turnuvanın en küçük taraftarı İpek Türkön’e hediyesi Vali Hamza Erkal tarafından verildi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir