Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
17 Burda AVM’de Kadın Emeği Kermesi…

17 Burda AVM’de Kadın Emeği Kermesi…

17 Burda AVM, 3 – 8 Mart tarihleri arasında ŞÖNİM, ELDER ve Türk Kadınlar Birliği’nin katılımı ile ‘Dünya Kadınlar Günü’ için ‘Kadın Emeği’ kermesi düzenliyor.

Esas 17 Burda AVM, 3-8 Mart tarihleri arasında ‘Dünya Kadınlar Günü’nü, hazırladığı özel etkinliklerle kutluyor. Esas 17 Burda AVM ziyaretçileri, Dünya Kadınlar Günü’nü 3-8 Mart tarihleri arasında Şönim, Elder ve Türk Kadınlar Birliği’nin katılımı ile gerçekleştirilecek ‘Kadın Emeği’ kermesi ile kutlayacak. Düzenlenecek kermesin yanı sıra, alışveriş merkezinin ziyaretçileri, ‘‘Kadına Şiddete Bir Fırça da Sen At’ etkinliğine özel hazırlanan platform panoyu boya ve fırçalarla istedikleri gibi boyayarak kadına karşı şiddete dur diyecek ve tepkilerini dile getirecekler. Esas 17 Burda AVM ayrıca 8 Mart’ta güçlü kadınlarımızı temsilen farklı meslek gruplarına ait kıyafetlerle giyinmiş çalışanları ile birlikte, ziyaretçilerine Kadınlar Günü’ne özel hazırlanmış 1000 adet magnet hediye edecek.

Filtreler:
Görüntülenme: 50
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir