26. Troya Açık’ta Ödüller Sahiplerini Buldu…

26. Troya Açık’ta Ödüller Sahiplerini Buldu…
31 Ağustos 2018

Çanakkale’de bu yıl 26’ıncısı gerçekleşen ve sıkı mücadelelerin yaşandığı Troya Uluslararası Açık Satranç Turnuvasında ödüller sahiplerini buldu.

TSF Başkanı GülkızTulay’ın ödül töreninde sporcularla bir araya geldiği ve 9 farklı ülkeden toplam 376 sporcunun 9 tur boyunca yarıştığı turnuva sonunda; A kategorisinde FM OrkhanEminov 7,5 puanla birinci, IM MortezaDarban 7 puanla ikinci, GM DavitBenidze 6,5 puanla üçüncü; B kategorisinde ise Emre Kocakaplan 8 puanla birinci, 7,5 puanlı Can Şar ve Oktay İleri sırasıyla ikinci ve üçüncü oldular.

Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Sosyal Etkinlik Merkezi’nde gerçekleşen turnuvanın ödül törenine, Başkan Tulay’ın yanı sıra Çanakkale 18 Mart Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ahmet Erdem, Çanakkale Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Aziz Sinan Alp, Bozcaada Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürü İsmail Hakkı Şenel, Çanakkale Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünü temsilen Şenay Danışan, Turnuva Gözlemcisi IA Birol Yüce, TSF Çanakkale İl Temsilcisi ve Turnuva Başhakemi FA Yasemin Kaçar Canaydın ve Turnuva Direktörü Erkan Sadi Uysal katıldılar.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir