5. Uluslararası Küçükkuyu Zeus Kültür Ve Sanat Festivali Başladı

23 Ağustos 2008

Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Küçükkuyu beldesinde düzenlenen 5. Uluslararası Zeus Kültür ve Sanat Festivali başladı. Festivalin ilk günü İzzet Yıldızhan konser verdi.

Kortej yürüyüşü ile başlayan festival, Atatürk Anıtı’na çelenk konulup İstiklal Marşı’nın olunması ile devam etti. Fotoğraf sergilerinin ardından akşam saatlerinde liman içinde gerçekleştirilen konserde ünlü sanatçı İzzet Yıldızhan sahne aldı. Çok sayıda kişinin izlediği konserde 2 saat boyunca sahnede kalan İzzet Yıldızhan, hayranlarına unutulmayacak bir gece yaşattı.

Konser sonrası bir konuşma yapan Küçükkuyu Belediye Başkanı Yusuf Aksoy, festivale Yunanistan’ın Midilli Adası ile Bulgaristan’dan katılımcıların gelmesinden duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Festivalin gerçekleşmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Konser sonrasında Midilli ve Bulgaristan’dan gelen dans grupları ile birlikte oyun oynayan Küçükkuyulular, havai fişek gösterilerini ilgiyle izledi. Ses sanatçısı Popstar Gözde’nin verdiği kısa konserle ilk gün sona erdi.
İHA

Filtreler:
Yorumlar...
  • serkan
    31/08/2008 22:33

    gerçekten izzet yıldızhan da çok güzeldi. bu sene küçükkuyu bir harikaydı.

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir