9. ÇAGİAD Ufuk Turlarının Konuğu Vahap Küçük Olacak

9. ÇAGİAD Ufuk Turlarının Konuğu Vahap Küçük Olacak
03 Mayıs 2013

Çanakkale Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ÇAGİAD)’nin düzenlediği ‘Ufuk Turları’ kapsamında bugüne kadar 15 konuşmacı Çanakkale iş dünyasına hitap etti. 4 Mayıs Cumartesi günü saat 20:30’da ÇTSO’da düzenlenecek olan Ufuk Turları’nın dokuzuncusunun konuğu Lc Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük olacak.

ÇAGİAD’tan yapılan açıklamada ‘Ufuk Turları’nın üyelerine farklı ufuklar kazandıran, olaylara farklı bakış açılarından bakmayı öğreten, girişimcilik azmi uyandıran bir program haline geldiği belirtilerek şu ifadelere yer verildi;

“Çanakkale Girişimci İşadamları ve Sanayicileri Derneği (ÇAGİAD), Türkiye’nin birbirinden değerli aydınlarını, gazeteci-yazarlarını ve ülkenin önemli İşadamlarını Çanakkale iş dünyası ile buluşturmaya devam ediyor.
Çanakkale iş dünyasının merakla beklediği Ufuk Turları, ÇAGİAD Üyelerine farklı ufuklar kazandıran, olaylara farklı bakış açıdan bakmayı öğreten, girişimcilik azmi uyandıran program haline geldi.
Ufuk Turları’nda bugüne kadar birbirinden seçkin 15 konuşmacı 8 farklı Ufuk Turunda Çanakkale iş dünyasına hitap etti.
4 Mayıs Cumartesi günü 20:30’da Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşecek Ufuk Turlarının dokuzuncusunda 20 ülkede 60 şube, Türkiye’de ise 750 bayii ile Türkiye’nin Hazır Giyim sektörünün öncülerinden ve aynı zamanda Türkiye’nin en büyük 40 şirketi arasında olan LC Waikiki Yönetim Kurulu Başkanı Vahap Küçük konuk oluyor. Vahap Küçük konuşmasında Tecrübe Paylaşımı başta olmak üzere, Girişimcilik ruhu ve Markalaşmayı ele alacak.”

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir