Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AB Gezici Tanıtım Aracı Hizmette

AB Gezici Tanıtım Aracı Hizmette

Avrupa Birliği Bakanlığı koordinesinde “İllerimiz AB’ye Hazırlanıyor” Projesi kapsamında desteklenen ve “Valilik AB Proje Koordinasyon Merkezi” tarafından uygulanan “Çanakkale’nin AB Yolculuğu Projesi” faaliyetlerinden biri olan mobil tanıtım aracı tanıtım gezilerine Biga İlçesinden başladı.

“Çanakkale’nin AB Yolculuğu Projesi” adıyla hazırlanan araç içerisinde Avrupa Birliği, fon ve hibeler, burslar hakkında bilgileri içeren broşürler, AB Kentleri sinevizyon gösterisi, AB ile ilgili bilgilendirme filmleri ve Avrupa Birliği Bakanlığı koordinesinde genç iletişimciler yarışmasında dereceye giren kısa filmler tanıtım aracı içerisinde yerleştirilen mobil ekranda il çapında okullarda ve diğer açık mekanlarda gösterime sunuldu. İlk tanıtım faaliyeti Onsekiz Mart Üniversitesi Biga İktisadi Bilimler Fakültesi öğrencilerine ve Biga’da bulunan ilköğretim öğrencilerine yapıldı. Tanıtımlara 19 ve 20 Aralık tarihlerinde Eceabat, Gelibolu ve Yenice ilçelerinde devam edilecek.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir