Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Afrika’nın Gülümseyen Çocukları” Yazar ve Sanatçı Evi’nde

“Afrika’nın Gülümseyen Çocukları” Yazar ve Sanatçı Evi’nde

Çanakkale Belediyesi Yazar ve Sanatçı Evi, Songül Tokgöz’ün kişisel fotoğraf sergisi olan “Afrika’nın Gülümseyen Çocukları”na ev sahipliği yapıyor.

5 Haziran 2014 tarihinde, sanatseverlerin yoğun katılımıyla açılışı gerçekleştirilen sergi Afrika’da zor şartlar altında yaşayan çocukların her şeye rağmen karelere gülümseyen hikayelerini anlatıyor. Afrika’da kendisini en çok çocukların etkilediğini bu nedenle sergisinde onlara yer vermek istediğini dile getiren Tokgöz, Soma’da gerçekleşen patlama sonucunda babalarını kaybeden çocukları anarak, sergisini onlara ithaf etti. Songül Tokgöz’ün Afrika’da çektiği fotoğraflardan oluşan slaytın izlenmesiyle başlayan etkinlik, katılımcıların sergiyi oluşturan fotoğrafları incelemesiyle devam etti. 20 Haziran 2014 tarihine kadar Yazar ve Sanatçı Evi’nde devam edecek olan “Afrika’nın Gülümseyen Çocukları” isimli fotoğraf sergisi ziyaretçilerini bekliyor.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir