Aile Eğitim Programı Eğitici Programı Sona Erdi

10 Ekim 2014

Aile ve Sosyal Politikalar Çanakkale İl Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen Aile Eğitim Programı Eğitici Programı sona erdi.

Toplumda güçlü aile bireylerinin oluşturulması için bir takım önemli konular ile ilgili olarak Çanakkale’de Kamu Kurum ve Kuruluşlarında görev yapan personele Çanakkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne bağlı Sosyal Hizmetler Uzmanı Nigar Etizer Karacık ve Eğitici Psikolog Ayşegül Yenilmez Demiral tarafından verildi.

Katılımcılara program ile ilgili sertifikaları eğitim salonunda Çanakkale Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Ersin Fırat tarafından verildi. Programa katılan Ersin Fırat şunları söyledi;

“Böylesine önemli bir konuda programa katılan tüm katılımcıları tebrik ve takdir ediyorum. Eğitim sürecini tamamladınız ve bundan sonra ki süreçte bilgileriniz doğrultusunda bilgilendirmelerde bulunacaksınız. Bizler de bundan sonraki süreçte gerçekleştireceğiniz tüm çalışmalarda ve programlarda sizlerin yanında olacağız ve tüm imkanlarımızı sunacağız. Çalışmalarınızda başarılar diliyorum”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir