AK Parti Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir 1 Mayıs’ı İÇDAŞ İşçileriyle Kutladı

01 Mayıs 2012

Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir beraberinde AK Parti Biga İlçe teşkilatı ve Balıklıçeşme Belediye Başkanı Nihat Borazan’la birlikte 1 Mayıs İşçi Bayramında İÇDAŞ’ı ziyaret etti.

Tesislerde İÇDAŞ Biga Entegre Tesisler Direktörü Fuat Erkan Tekin tarafından karşılanan Kaşdemir, yemekhanede tabldot sırasına girerek işçilerle beraber yemek yedi.

Kaşdemir işçilere hitaben yaptığı konuşmada “Dünyada emeğin, alın terinin, kardeşliğin kutlandığı 1 Mayıs İşçi Bayramında sizlerle aynı havayı solumak, aynı sofrada olmak, sizlerle ekmeğimizi paylaşmak için aranızda olmayı istedim. Ülkemiz sizlerin alın teriyle daha güzel bir geleceği inşa ediyor. Bu fabrikalar sermayenin tabana yayılmasını, sizlerin emeği ile ülkemiz çelik sektörünün dünyada söz sahibi olmasını sağlıyor. Bugün İÇDAŞ gibi ülkemizin gururu olan tesislere sizler hayat veriyorsunuz. Bu anlamlı günde sizlerle bir arada olmaktan çok mutluyum. Bayramınız kutlu olsun.” dedi.

İşçilerle birlikte yenilen yemeğin ardından Tesis direktörü Tekin’le birlikte İşçileri masalarında ziyaret ederek kutlayan Kaşdemir’in işçilere karanfil vermesi renkli görüntüler oluşturdu.İÇDAŞ işçileri sofralarını bir Vekil ile paylaşmaktan onur duyduklarını belirterek Kaşdemir’e teşekkür ettiler.

Yemekhane çıkışında ziyaret heyeti İÇDAŞ tesislerini gezerek yetkililerden bilgi aldı. Tesislerde direktör Fuat Erkan Tekin Milletvekiline çiçek vererek “Bayramları fabrikalarda, işçilerle, çalışanlarla birlikte kutlamanız bizi çok mutlu etti. Bu anlamlı günde, bu ziyaret işçilerimizi ve bizi çok onurlandırdı” diyerek teşekkürlerini belirtti. Çanakkale Milletvekili İsmail Kaşdemir ziyaretin ardından tesislerden ayrıldı.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir