Ak Parti Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege Trafik Kazası Geçirdi

17 Eylül 2012

Ak Parti Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege, Ayvalık-Dikili arasındaki yolda trafik kazası geçirdi. Kazayı Ege, kırıklarla atlatırken bir genç kız yaşamını yitirdi. Kazada ağır yaralanan Ege’nin annesinin ise sağılık durumunun ağır olduğu bildirildi.

Edinilen bilgiye göre; İsmail Ege, kendi kullandığı özel otomobiliyle bir yakın aile dostunun kızı Ecem Akçay ve annesi Aliye Ege’yi de yanına alarak sabah saatlerinde Gelibolu’dan yola çıktı. Komşu kızının yurt işlemleri için İzmir’e gittiği öğrenilen Ege’nin Ayvalık’ı geçtikten sonra Dikili yakınlarında yapılan köprülü kavşak çalışmalarını fark edemeyerek otomobiliyle taklalar attığı bildirildi.

Ecem Akçay, olay yerinde hayatını kaybederken Aliye Ege ve Ak Parti Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege, yoldan geçenlerin ilk müdahalesi sonrası 112 Acil ambulansla Ayvalık Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ege’nin göğsü ve vücudunun çeşitli yerlerinde kırık tespit edilirken beyin MR’nın da çekildiği öğrenildi. Kazanın şokunu üzerinden atamayan Ak Parti İlçe Başkanı Ege’nin sık, sık yanındakilere ‘benim burada işim ne’ diye sorduğu belirtilirken anne Aliye Ege’nin ise yoğun bakımda tutulduğu açıklandı. Kazada yaşamını yitiren genç kızın babasının haberi İstanbul’da aldığı ve kızının öldüğünü hala bilmediği ve Gelibolu’ya gelmek üzere olduğu bildirildi. Ege’nin yakınları ve Ak Partili yöneticiler Ayvalık’a gittiler.

EGE’NİN SAĞLIK DURUMU İYİ[Güncelleme: 18 Eylül 2012 Salı Saat 16:31]
Dün Ayvalık yakınlarında geçirdiği trafik kazasından annesiyle birlikte yaralı kurtulan Ak Parti Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege, tedavi gördüğü Ayvalık Devlet Hastanesi?nden taburcu edilerek Gelibolu’ya getirildi.

Kazanın ardından özel bir otomobille Gelibolu’ya getirilen Ege’nin boyun kaskı dikkat çekerken vücudunda kırık bulunmadığı, kaza sırasında çarpmaya bağlı ezilmeler olduğu bildirildi. Ege’nin sağlık durumunun ise hayati tehlike taşımadığı açıklandı.

[Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir