AK Parti Gelibolu İlçe Başkanlığı, Köy Ziyaretlerine Devam Ediyor

15 Şubat 2011

Ocak ayından bu yana köy ziyaretlerini aralıksız sürdüren Gelibolu AK Parti İlçe teşkilatı, Bayırköy ve Sütlüce köylerini de ziyaret etti. Ziyarette köylerin problemleriyle ilgili görüş alışverişine devam edildi.

AK Parti Gelibolu İlçe Başkanı İsmail Ege, Kadın Kolları Başkanı Emel Baysal’ın ve Yönetim Kurulu Üyelerinin de bulunduğu ziyaretlerde konuşan İlçe Başkanı Ege, “Bizim işimiz halkımızla birlikte olmaktır. Milletimizin geleceği için çalışmak, en güzel hizmetleri yapmaktır” diyerek köylere yapılan hizmetlerin vatandaşlar tarafından takdirle karşılandığını söyledi.

İlçe Teşkilatı olarak köylerdeki sıkıntıları yerinde tespit etmek ve çözmek için Gelibolu’nun her karışını dolaştıklarını ifade eden Ege, tespit ettikleri konulardaki problemleri en kısa zamanda çözüme ulaştırdıklarını anlattı.

Kadın Kolları Başkanı Emel Baysal ise, “Gidemediğimiz köy bizim değildir anlayışı ile tüm köylerimize, kısacası insanın yaşadığı, kadının yaşadığı her yere gideceğiz, dertlerine derman olacağız” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir