AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Reha Denemeç Çanakkale’de

12 Haziran 2012

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ar-Ge Başkanı ve Ankara milletvekili Reha Denemeç, AK Parti Genel Merkez tarafından düzenlenen Siyaset Akademisi seminerine konuk olmak için geldiği Çanakkale’de AK Parti İl Başkanlığını ziyaret etti.

Denemeç, parti binasında yaptığı konuşmada Çanakkale’nin Türk tarihinde çok önemli bir yeri olduğunu belirterek, “Ama uzunca süre ihmal edildi. Sadece sözde kaldı o ifadeler. O sözdeki ifadeleri hayata geçirmeyi Allah bize nasip etti” dedi. Denemeç ardından Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna’yı makamında ziyaret etti.

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Ar-Ge Başkanı ve Ankara milletvekili Reha Denemeç Kepez Turizm Otelcilik ve Uygulama otelinde düzenlenen seminerde Siyaset Akademisi’nin önemine değinerek, iyi yapıldığı zaman ülkeye yüksek katma değer kazandıracağını ifade etti. Denemeç sözlerine şöyle devam etti. “10 yıldır bulunduğumuz süre içerisinde yapmış olduğumuz işler, mücadelede olduğumuzun bir kanıtıdır. İyi işler yapılıyor bunu 10 yıldır yaşıyoruz ama yanlışlarda yapıldığı zaman dönüşü maliyetli oluyor. Onun için bellidir ki biz insanlarımızı alıp bir ön bilgi edinmelerini sağlıyoruz. Lider Ülke Türkiye programında arkadaşlarımız geliyor ve bu sıra arasında siyaset biliminde farklı farklı konuları sizlere anlatıyor. Siyaset denilen olaya saf siyaset gözüyle baktığımız zaman o kadar yorum getiremeyebiliyoruz. Çünkü siyasetinde ilişkide olduğu bir başka alışımlar da var”.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir