Ak Parti Heyetinden Çocuk Yuvasına Ziyaret

01 Temmuz 2012

AK Parti Sosyal İşler Başkanlığı Çocuk Esirgeme Kurumlarının 91. Kuruluş yıldönümü nedeni ile Hüseyin Özcan Çocuk Yuvası’nı ziyaret etti.

Ak Parti heyeti kendi çocuklarıyla birlikte şişme oyuncaklar da götürerek çocukların güzel vakit geçirmelerini sağladı. Ziyaretle ilgili açıklamalarda bulunan AK Parti Sosyal İşler Başkanı Ahmet Çiçek sosyal işler olarak gerek maddi gerekse manevi anlamda ihtiyaç sahibi vatandaşların yardımlarına koşmaya devam ettiklerini bildirdi. Çiçek şöyle devam etti: “AK Parti ailesi olarak çocuk esirgeme kurumlarının kuruluşunun 91. Yılı nedeni ile sevgi ve ilgiye muhtaç çocuklarımızın bir nebze de olsa gönüllerini hoş tutmak adına Hüseyin Özcan Çocuk Yuvası’nı ziyarete geldik. 91 yıldır çocuklarımıza bu hizmeti sunan kurumlarımız çok önemli bir görevi icra etmekte olup bu kurumlarımız çocuklarımıza şüphesiz çok iyi imkanlarda hizmet verip geleceğe en iyi şekilde hazırlamayı amaçlamakta. Bizler de bu kurumların yaptıkları hizmetleri desteklemek amacıyla kendi çocuklarımızı buraya getirerek, ilgiye muhtaç kimsesiz çocuklarımız ile kaynaşıp, yeni arkadaşlıklar kazandırma ve burada ki çocukların kendilerini yalnız hissetmemelerini sağlamayı hedefledik. Dünyaya geldiği anda hayatın acımasız tarafları ile karşılaşan bu çocuklarımızın yüzlerini güldürebilmek, onlarla keyifli zaman geçirmek teşkilat olarak bizleri çok mutlu etti”

Ziyarete AK Parti Sosyal İşler Başkanı Ahmet Çiçek, Kadın Kolları Başkanı Jülide İskenderoğlu ve AK Parti İl, Merkez İlçe, Kadın kolları ve Gençlik Kolları yönetiminden çok sayıda partili katıldı.

[Kaynak: Medya Hedef]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir