Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AK Parti İl Başkanı Kutlu’dan ÇTSO Başkanı Engin’e Ziyaret

AK Parti İl Başkanı Kutlu’dan ÇTSO Başkanı Engin’e Ziyaret

Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) Çanakkale İl Başkanı Muzaffer Kutlu beraberinde Halkla İlişkiler Başkanları ile birlikte STK ziyaretlerine devam ediyor. Heyet, Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Başkanı Bülend Engin’i makamında ziyaret etti.

Ziyarette görüşlerini dile getiren AK Parti İl Başkanı Muzaffer Kutlu, Engin yönetiminde ÇTSO’daki çalışmaların farklı bir boyut kazandığını ve çok daha iyi yerlere geldiğini belirterek güzel hizmetlerde bulunduklarının altını çizdi. Engin de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek bencilce davranmadıklarını, birlikten kuvvet doğar mantığıyla hareket ettiklerini ifade ederek bununda başarı getirdiğini söyledi.

Ziyarete AK Parti İl Başkan Yardımcısı Halkla İlişkiler Başkanı Özkan Arslan, İsmail Sessiz, Merkez İlçe Halkla ilişkiler Başkanı İsmet Yılmaz ve Kadın Kolları Halkla ilişkiler Başkanı Gülşen Acar katıldı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir