AK Parti İl Binasının Duvarına “Hayır” Sloganı Yazdılar

26 Ağustos 2010

Çanakkale’de Yalı Caddesi üzerinde bulunan AK Parti il binasının giriş duvarına kimliği belirsiz kişi ya da kişiler tarafından referandumda “hayır” oyu kullanılması konusunda slogan yazıldı.

12 Eylül 2010’da gerçekleştirilecek referandum öncesi partiler propaganda çalışmalarını bütün hızıyla sürdürürken, Çanakkale?de de AK Parti?nin Yalı Caddesinde bulunan binasının giriş duvarlarına kimliği belirsiz kişiler tarafından sloganlar yazıldı. Sabah saatlerinde bölgeden gelen vatandaşlar parti binası girişindeki sloganları görerek durumu emniyet birimlerine haber verdi. Bölgeye gelen emniyet birimleri yazıyı yazan kişi yada kişiler ile ilgili araştırma başlattı. AK Parti Çanakkale Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü ise siyasetin bu şekilde yapılarak çirkinleşmemesi gerektiğini belirterek, ?Yapılan bu durum siyaseti çirkinleştiriyor. Bu yazıyı yazan kişilerin yakalanması konusunda emniyet birimlerine gerekli başvurumuzu yaptık. Kısa sürede bu kişilerin yakalanacağını umuyoruz? dedi.

Referandumda ?hayır? oyu verilmesi ile ilgili sloganların yazan kişi ya da kişilerin kimliği ile ilgili araştırma sürdürülüyor.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir