AK Parti Kadın Kollarından Yaşlılara Ziyaret

19 Haziran 2013

AK Parti Kadın Kolları’nın Julide İskenderoğlu başkanlığında Çanakkale ilinde bulunan yaşlı ve engelli vatandaşlara ziyaretlerini sürdürdüğü bildirildi.

Yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik yapılan ziyarette bu defa İsmetpaşa Mahallesinde ikamet eden 83 yaşındaki Zeynep Çetin’e tekerlekli sandalye hediye edildi. Yürümekte zorluk çektiğini ve ancak kucakta taşınarak dışarıya çıkabildiğini ifade eden Çetin’in ziyarette “Bana tekrar hayat veren evime gelerek hal hatır soran sizlere ve AK Parti’ye çok teşekkür ederim.” dediği belirtildi.

AK Parti Kadın Kolları Başkanı Julide İskenderoğlu ise ziyaretle ilgili yaptığı açıklamada “Onların güvenli, rahat, sağlıklı, huzurlu ve mutlu bir ömür sürmeleri için verilen hizmetlerin hem çeşitlerini, hem de niteliklerini Ak Parti hükümeti olarak arttırmak için ellerinden gelen her türlü kanunu ve yasayı yapmıştır ve de yapmaya çalışmaya da devam etmektedir. Yaşlılarımızın ve engelli vatandaşlarımızın kazanılmış haklarından yararlanmaları konusunda bugüne kadar gösterdiğimiz duyarlı yaklaşımlarımız devam edecek” dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir