Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yeşim Karadağ Lapseki’de

AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yeşim Karadağ Lapseki’de

Adalet ve Kalkınma Partisi Milletvekili Aday Adayı Yeşim Karadağ, Lapseki ilçe teşkilatını ziyaret etti.

AK Parti Lapseki İlçe Başkanı Eyüp Yılmaz, Kadın Kolları Başkanı İnci Sarıoğlu, Gençlik Kolları Başkanı Zekeriya İşveren ve yönetim kurulu üyeleri tarafından karşılanan Karadağ, kendini tanıttıktan kısa bir konuşma yaptı. Karadağ, teşkilat içinden gelmenin önemine dikkat çekerek, ?Teşkilat içinden gelen aday adaylarının teşkilatlarla dirsek teması içinde olup ortak akıl yöntemiyle çözümlere daha kolay ulaşılabileceğine inanıyorum. İşte bu sebeple AK Parti?den milletvekili aday adayı oldum? dedi.

Konuşmasında tarihi ve turistik açıdan önemli bir yerleşim birimi olan Çanakkale?nin sorunlarına da değinen Milletvekili Aday Adayı Yeşim Karadağ, tarım, sanayi ve turizm alanlarında sorun ve çözümler hakkında bilgi verdi. Milletvekili seçildiği takdirde Çanakkale?ye değer kazandıracak menfaatlerin 1. hedefi olduğunu da ifade eden Karadağ, her zaman hesap verebilecek ve ulaşılabilir olacağını kaydetti.

Partililerin yakın ilgisi ile karşılanan Milletvekili Aday Adayı Yeşim Karadağ, ziyaretin ardından ilçeden ayrıldı.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir