Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Akçakoyun YİBO Güreşte Çanakkale İl Birincisi Oldu

Akçakoyun YİBO Güreşte Çanakkale İl Birincisi Oldu

Çanakkale’nin Yenice ilçesine bağlı Akçakoyun beldesinde eğitim veren Yatılı İlköğretim Bölge Okulu (YİBO), serbest ve grekoromen güreşlerde Çanakkale il birincisi oldu.

Akçakoyun YİBO’nun eski Milli Güreşçi İsmail Kurttürk yönetimindeki güreş takımı, Çanakkale il birinciliği mücadelelerinde ipi göğüsleyen taraf oldu. Toplam 15 altın ve üç gümüş madalya alarak Balıkesir’de yapılacak bölge şampiyonası karşılaşmalarına katılmaya hak kazanan Akçakoyun YİBO Güreş Takımı’ından Mutlu Yalçın, Caner Akbudak, Ecabi Balaban, Ünal Korkut ve Ali Dalkılıç serbestte; Muharrem Gözen, Ümit Çikkan, Enver Gencer, Halil Aksoy, Hüseyin Özkan, Hakan Kuru, Vedat Gönülal, Ersen Taşkın, Furkan Çakır ve Mahmut Ş. Devrim de grekoromende altın madalya aldı. Burak Güngör, Yıldıray Mutlu ve Fırat Gültabak da serbestte gümüş madalya kazandı.
İHA

Filtreler:

Yorumlar

BELÇİM (13/05/2009 18:51)

AKÇAKOYUN YİBO OKULUNA BAŞARILAR DİLİYORUM BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

Şuayip ODABAŞI (07/01/2009 18:10)

Fotoyu Kalkım'da yapılan bir güres(2008) müsabakasında çektim.Çektiğim 300 foto içinde en güzeli buydu. Akçakoyun YİBO'da çok özverili örnek çalışmalar yapılıyor.Okul idaresini, öğretmenleri ve de değerli dostum milli güreşçi,teknik adam,antrenör İsmail Kurttürk'ü kurluyorum.

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir