Akçansa, Çanakkale’de 2. Komşu Konseyi’ni düzenledi

24 Haziran 2015

Akçansa, 41 yıldır üretim gerçekleştirdiği Çanakkale’de Komşu Konseyi düzenledi. Konseyde, Akçansa ve paydaşları bir araya geldi.

Türkiye’nin yapı malzeme şirketi Akçansa, sürdürülebilir kalkınmanın ancak paydaşlarla bir arada uyum içinde çalışmaktan geçtiğine inanarak hayata geçirdiği Komşu Konseyi’nin ikincisini Çanakkale Fabrikasında düzenledi.

Her yıl düzenlenen Komşu Konseyi ile Akçansa’nın mevcut ve planlanan çalışmaları hakkında paydaşlara bilgi veriliyor. Bu bilgiler ışığında karşılıklı görüş ve öneriler masaya yatırılıyor. Akçansa üst düzey yöneticilerinin de katıldığı toplantıda, şirkete ilişkin gelişmeler ve bilgiler, şeffaflıkla ilk ağızdan paydaşların bilgisine sunuluyor.

Komşu Konseyi’nde iş ortakları, tedarikçileri, bayi ve müşterileri, yerel halk ve diğer paydaş gruplarıyla bir araya gelen Akçansa, bu buluşmalar aracılığıyla, başarısının temelinde önemli katkıları bulunan paydaşlarıyla yaratıcı çözümler üretmeyi, kuvvetli yönlerini değerlendirmeyi ve gelişmesi gereken yönleri birlikte keşfetmeyi hedefliyor.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir