Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
“Akıllı Şehir” Projesi Gençlerle Konuşuldu!

“Akıllı Şehir” Projesi Gençlerle Konuşuldu!

Akıllı şehir olma yolunda ilerleyen Çanakkale’de, proje ekibi ve gençler bir araya gelerek birlikte şehrin eksik yönlerini tartıştı.

Aklım Fikrim Çanakkale Proje Ekibi, Çanakkale Belediyesi Gençlik Çalışmaları Birimi ile bir toplantı düzenledi. Yalı Hanı’nda gerçekleştirilen toplantıya, Novusens İnovasyon ve Girişimcilik Enstitüsü Kurucusu Berrin Benli ve Çanakkale Belediyesi Gençlik Çalışmaları Birimi Başkanı Mustafa Emir Cilasın katıldı. Toplantıda söz alan Berrin Benli, gençlerle buluşmanın akıllı şehir olma yolunda en önemli aşama olduğunu ifade etti. Aklım Fikrim Çanakkale projesi hakkında gençlere kısa bir bilgilendirme yapan Benli, daha sonra “Akıllı Şehirler” kavramı hakkında kısa bilgilendirmelerde bulundu ve dünyadan örnekler verdi. Gençlerin “Akıllı Şehir” projelerine olası katkılarının konuşulduğu toplantıda, ayrıca gençlerin gözüyle Çanakkale’nin öncelikleri ve Çanakkale için olası Akıllı Şehir vizyon önerileri konuşuldu.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir