Altın Yıllar Yaşam Merkezi, Yeni Yıla “Merhaba” Dedi

30 Aralık 2014

29 Aralık Pazartesi günü düzenlenen yeni yıl eğlencesinde Altın Yıllar Yaşam Merkezi kullanıcıları ve davetliler doyasıya eğlenme fırsatı buldu.

Yeni yıl etkinliğine, Belediye Başkan Vekili Celal Karakaş, Belediye Başkan Yardımcısı Rebiye Ünüvar, Belediye Meclis Üyesi Bilge Şimşek başta olmak üzere Altın Yıllar Yaşam Merkezi ve Sosyal Yaşam Evlerinin kullanıcıları katıldı.

Etkinlikte bir konuşma yapan Belediye Başkan Vekili Celal Karakaş, Çanakkale’nin Türkiye’nin en yaşlı şehirlerinden biri olduğuna vurgu yaparak, “Çanakkale Belediyesi olarak bizler, yaşlılarımızla beraber olmaktan dolayı çok mutluyuz. Sizler, bizim büyüklerimiz ve yol göstericilerimizsiniz. Onun için sizlere çok önem veriyoruz. Bu amaçla Sosyal Yaşam Evlerimiz var ve Altın Yıllar Yaşam Merkezi kuruluyor” dedi.

Altın Yıllar Yaşam Merkezi ve Sosyal Yaşam Evlerinin kullanıcıları yıl içinde yapmış oldukları el emeği ürünleri protokole takdim ederken, kullanıcılara da yeni yıl hediyeleri verildi. Demli Sesler Korosunun verdiği mini konser büyük alkış alırken, halk oyunları gösterisi de beğeni topladı. Toplu olarak kesilen yılbaşı pastasının ardından katılımcılar, çalan müzikler eşliğinde eğlenme ve keyifli bir gün geçirme fırsatı buldu.

[canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir