Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Altınok Yapı’nın Yeni Projesi Start Aldı

Altınok Yapı’nın Yeni Projesi Start Aldı

Çanakkale’de yapı sektörünün lider kuruluşlarından Altınok Yapı’nın yeni projesi başladı.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak kaliteli ve güvenli konut üretmeyi kendine hedef edinen Altınok Yapı’nın yeni projesi Barbaros Mahallesi’nde start aldı. Karan Evleri adıyla başlayan proje toplam 10 daireden oluşuyor. Konum olarak Barbaros Mahallesi, Türkgücü caddesinde yapılan konutlar dublex ve normal daire planlarından oluşuyor. Apartman, asansör, ısı ve güneş geçirmeyen pvc doğramalar, doğalgaz kombi, odalar ve salon laminant parke, hol ve mutfak granit, oda kapıları a.panel kapı, daire giriş kapıları çelik kapı, asma tavan, spot aydınlatma, duvarlar alçı sıva, saten boya, mdf lam kasa mebran, kapak modern tasarım mutfak dolapları, hilton banyo, görüntülü diyafon sistemi, merkezi anten sistemi gibi özellikleri içerisinde barındıracak. Yapı son deprem yönetmeliğine uygun olarak gerçekleştirilecek. Modern bir görünüme sahip olacak Karan evleri, Altınok yapı tarafından uygun kredi imkanlarıyla satışa sunulacak.

Altınok Yapı Sahibi Alper Altınok, projenin 2013 yılında tamamlanarak mülk sahiplerine teslim edileceğini söyledi. Altınok, “Projemizde özellikle güvenliği ve konforu ön planda tuttuk. Yapı deprem yönetmeliğine uygun olarak sağlam bir şekilde gerçekleştirilecek. Dairelerin içerisinde en kaliteli malzemeler kullanılacak. Satışa sunduğumuz dairelerimizi alan müşterilerimize hayırlı olsun diyorum” dedi.

Altınok Yapı yeni projesi sebebiyle kurban keserek, hem apartmanın başladığı Türkgücü caddesinde, hem de satış ofisinin bulunduğu Demircioğlu caddesinde vatandaşlara pilav ikramında bulundu.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir