Amatör Spor Haftası Etkinlikleri Kapsamında Okul Ziyaretleri

04 Ekim 2013

Amatör Spor Haftası etkinlikleri kapsamında basketbol sevgisini arttırmak amacıyla Çanakkale merkezinde bulunan Turgut Reis Ortaokulu ve Atatürk Ortaokulu ziyaret edilerek, derslerinde kullanılmak üzere toplar hediye edildi.

Türkiye Basketbol Federasyonu Çanakkale Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu ve İl Hakem Komitesinden Ferudun Demirbilek’in katılımı ile gerçekleşen ziyarette Turgut Reis Ortaokulu Müdürü Serafettin Özkan ve Beden Eğitimi Öğretmenleri İsmail Şenel ziyaretten çok memnun olduklarını belirterek teşekkür ettiler. Atatürk Ortaokulu ziyaretlerinde ise Okul Müdürü Ömer Kalyoncu tarafından makamında kabul edilen heyet, okula hediye edilen topları ve öğrencilere dağıtılacak olan dergileri teslim etti. Okul Müdürü Kalyoncu, okullarının bu programa dahil edilmesinden dolayı memnuniyet duyduklarını dile getirdi. Dağıtılan top ve Basketbol 20/10 dergileri öğrenciler tarafından ilgi ile okundu.

Lapseki Hüseyin Akif Terzioğlu Anadolu Lisesi ziyaretinde de bulunan heyet, Beden Eğitimi Öğretmenliği görevinde bulunan Klasman hakemi Havva Mirhan Ateşer’in de görevli olduğu okulda gençlerin Basketbola olan ilgilerinden memnun kaldıklarını, öğrencilerle yaptıkları sohbetlerde basketbolu çok sevdiklerini, bu öğretim yılında takım çalışmalarına başlayacaklarını ve il birinciliğinde başarılı olmak için bütün güçlerini ortaya koyacaklarını dile getirdiklerini söylediler.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir