Amatör Spor Haftası Etkinliklerle Kutlandı

20 Ekim 2014

13-19 Ekim 2014 Amatör Spor Haftası etkinlikleri, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Antrenörleri ile İl Temsilcileri tarafından çeşitli branşlarda yapılan faaliyetlerle gerçekleşti.

17 Ekim 2014 tarihinde gerçekleşen Amatör Spor Haftası etkinlikleri içinde olan Korteje tüm spor kulüpleri sporcuları büyük bir coşku ile Çağlar Kaynak Semt sahasına gelerek hem eğlendiler hem de kendilerine dağıtılan malzemeleri alarak mutlu oldular. GHSİM Müdürü, ASKF Başkanı, Sağlık Müdürünün konuşmaları ile gösteri gruplarının yaptığı hareketler seyre gelenlerden büyük alkış aldı.

BASKETBOL ETKİNLİKLERİ İÇİN OKULLARA GİDİLDİ
Türkiye Basketbol Federasyonu Çanakkale İl temsilciliği üyeleri Amatör Spor Haftası Etkinlikleri programı kapsamında Basketbol sevgisini arttırmak, Basketbol coşkusunu yaşatmak için Çanakkale’de bulunan Şinasi ve Figen Bayraktar Orta Okulu ile Atatürk Orta Okulunu ziyaret ederek derslerinde kullanılmak üzere toplar ve forma hediye ettiler. Basketbol İl Temsilcisi Murat Firidinoğlu, İl Hakem Komitesinden Ferudun Demirbilek’in ve A Klasman Hakemi Ayşenur Yazıcıoğlu’nun katılımı ile gerçekleşen ziyarette; Şinasi Figen Bayraktar Orta Okul Beden Eğitimi Öğretmeni Kaya Palaoğlu ziyaretten çok memnun olduklarını belirterek teşekkür etti. Dağıtılan top ve formalar öğrenciler tarafından ilgi gördü. Atatürk Orta Okulunu ziyaretinde de ilgiyle karşılanan heyete bu okulda da öğrencilere top ve forma dağıtımında bulundu. Beden Eğitimi Öğretmeni Özkan Ergen, heyete teşekkür ederek okullarının bu programa dahil edilmesini memnuniyetle karşıladıklarını dile getirdi.

[canakkalebasketbol.com]

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir