Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ambalaj Atıkları Çalışmalarında 5. Yıl

Ambalaj Atıkları Çalışmalarında 5. Yıl

Çanakkale Katı Atık Yönetim Birliği (ÇAKAB) tarafından ambalaj atıkları çalışmalarının 5. yıl dönümü için çeşitli etkinlikler düzenlendi.

2004 yılında kurulan ÇAKAB’da yürütülen ambalaj atıkları çalışmalarının 5. yıl dönümünde Halk Bahçesi’nde düzenlenen etkinliğe Vali Yardımcısı Bekir Sıtkı Dağ, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, ÇAKAB Müdürü Aysun Kavcar başta olmak üzere çok sayıda yetkili ve kentli katıldı. Yalnızca 2014 yılında 8 bin tona yakın ambalaj atığının ayrı toplandığı Çanakkale’de kentlilere göstermiş oldukları duyarlılıktan dolayı teşekkür etmek ve ambalaj atıklarının ayrı toplanmasına yönelik farkındalık oluşturulması hedefiyle düzenlenen etkinlikler de oldukça renkli geçti.

Bu doğrultuda ambalaj atıklarından oluşan müzik enstrümanlarıyla ‘The Secret’ isimli grubun performansı büyük ilgi görürken, piyano ve yan flüt resitali, dans gösterisi ve konser ile etkinlik sona erdi. Etkinliğin sonunda ise pilav ikramı gerçekleşti.

[canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir