Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Angora’dan Troya’ya Koro Yolculuğu II

Angora’dan Troya’ya Koro Yolculuğu II

Çanakkale Barış Korosu ve Muammer Sun Eğitişim Korosu Çanakkale’de unutulmaz bir konser vermeye hazırlanıyor.

7 Nisan Cumartesi ÇOMÜ İçdaş Kongre Merkezi’nde düzenlenecek etkinlik, saat 19.30’da başlayacak. Etkinlik hakkında açıklama yapan koro şefleri Atilla Çağdaş Değer ve Mete Gökçe; “Koro yolculuğumuzda seyahat devam ediyor. Duyguları , amaçları ve olguları benzeşen iki koro ilk olarak 03 Mart 2018’de Ankara Gazi Üniversitesi Konser Salonundan seslendiler yaşama.. Sesleriyle, birikim ve sevgileriyle..
Çanakkale Barış Korosu ve Muammer Sun Eğitişim Korosu yolculuklarına şimdi Çanakkale’de el veriyorlar. Müzik ve koro alanında amatör ve farklı meslek gruplarından oluşan korolarımız , birlikte koro yapmanın ötesinde, felsefik bir anlayışla , korosal bir ülke olunabileceğini gözler önüne seriyorlar. Sizde bu yolculuğa şahit olmak , ayrıca bir yolcu olmanız adına canlıca anlatımlı, paylaşımlı konserimize “Hep Birlikte Söylemek- Paylaşmak” üzere davetlimizsiniz” dediler.

Filtreler:
Görüntülenme: 44
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir