“Anımsama” Sergileri Çevrimiçi Olarak Açıldı

“Anımsama” Sergileri Çevrimiçi Olarak Açıldı
02 Aralık 2020
02 Ocak 2021
canakkalebienali.com
Sergi

K2 Çağdaş Sanat Derneği ve Çanakkale Bienali İnisiyatifi CABININ’in, Kültür için Alan desteğiyle hayata geçirdiği “Çağdaş Sanat Hafızası Üzerine Birlikte Düşünmek” projesinin bir parçası olan “Anımsama” sergileri, 2 Aralık tarihinden itibaren bir ay süreyle çevrim içi olarak ziyaret edilebilecek.

Etkinlik hakkında verilen bilgide; “Portİzmir sergi ve projelerinden Ali M. Demirel, Behçet Aktaş, Hakan Kırdar, Quatuor Elementa, Ramazan Bayrakoğlu, Tomislav Brajnović, xurban_collective (zombie edition) ve Yeni Anıt ile Çanakkale Bienali’nin önceki edisyonlarından Akın Aksu, Georgios Katsagelos, Jakob Gautel, Korhan Başaran, Nikita Alexeev, Pınar Yolaçan, Reysi Kamhi ve Yeni Anıt’ın üretimlerinden oluşan sergiler, süreli etkinliklerin üretim ve deneyim belleği anımsatmayı hedefliyor. Güncel pandemi koşullarına ek olarak, yakın zamanda İzmir’de meydana gelen depremin de etkisiyle tüm sergi ve söyleşiler çevrim içi olarak gerçekleşiyor.” ifadelerine yer verildi.

Sergi 2 Ocak 2021 tarihine kadar Çanakkale Bienali ve K2 Çağdaş Sanat Derneği internet sitesi üzerinden ziyaret edilebilecek.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir