ANZAC OTELLERİ BÜNYESİNE TROIA ANZAC EKLENDİ

22 Ocak 2016

Çanakkale merkezde “Anzac Hotels” markası ile faaliyet gösteren Anzac Otelleri, bünyesindeki otellere yeni bir halka ekledi.

Geçmişteki ismi ‘Abydos Otel’ olarak bilinen ve Kızılay sokakta yer alan otel binasını bünyesine katan Anzac Otelleri grubu, merkezde bulunan 4 oteli ile Çanakkale turizmine katkı sağlamaya devam ediyor. Şu an revizyon aşamasında olan ‘Troia Anzac’ otelin Mart 2016’da faaliyete geçeceği bildirildi.

Anzac Otellerinin Genel Müdürü, Armağan Aydeğer, ‘Troia Anzac’ oteli hakkında yaptığı açıklamada; ‘ Çanakkale turizminde 25. yılımızı doldurmuş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. 1990 yılında bugüne Anzac Otelleri markasıyla çıktığımız yolculukta sürekli kendimizi yenileyerek durmadan çalışmalarımıza devam ediyoruz. Bu kapsamda sürekli pazar payımızı arttırmak için onlarca satış kanalıyla aktif çalışarak, yurtdışı ve yurtiçi fuarlarda soluksuz bölgemizi tanıtarak, kurumsal iletişimimizi her geçen gün kuvvetlendirerek, yüksek teknolojinin getirdiği imkanları en üst seviyede kullanıp misafirlerimize en iyi hizmeti sunmak için 7/24 gayret sarfediyoruz. Teknoloji herkesi müşteri karşısında saydam hale getirdi, artık tüm işletmeler kaliteli ve iyi hizmet vermek için daha fazla gayret etmesi gerekiyor, aksi durumda olumsuzluklar internet ortamında siz tesisinizden dışarı çıkmadan tüm dünyayı dolaşıyor. Başarının sırrı iyi bir takım olmak, paylaşmak, hatalardan dersler çıkarmak ve sabretmekten geçiyor. Sayısız ortak çalışma, kültürel, sosyal ve sportif projeler ile Çanakkale’nin ülke ve dünya turizminde güçlenmesi için elimizden gelen gayreti en üst seviyede harcıyoruz. Çanakkale Turizminin büyümesindeki en önemli itici güç marka değeri yüksek sürdürülebilir etkinliklerdir ‘ dedi.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir