Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ara Dönem Tatili Sosyal Yaşam Evlerinde Renklendi

Ara Dönem Tatili Sosyal Yaşam Evlerinde Renklendi

Çanakkale Belediyesi bünyesinde faaliyetlerini yürütmekte olan Barbaros, Troia ve Esenler Sosyal Yaşam Evlerinde gerçekleştirilen ara dönem etkinlikleri kent gezisi programı ile birlikte sona erdi.

Sosyal Yaşam Evlerinin 7-14 yaş grubu katılımcı çocukları bu etkinliklerle birlikte iki hafta boyunca hoş zaman geçirdiler. Okulların ara dönem tatiline girmesi ile birlikte katılımcı çocuklar düzenlenen ara dönem etkinlikleri kapsamında, dans, resim, kompozisyon, yaratıcı sanat, satranç, masa tenisi, tiyatro, sinema keyfi, takı tasarımı, uygulama mutfağı, görsel hikayeler gibi farklı uğraşlar ile birlikte hem eğitsel hem de eğlenceli zaman geçirme fırsatı buldular.

Çanakkale Belediyesi’nde yapılan açıklamada çocukların eğitimlerinin ara dönemlerine denk getirilen bu faaliyetler sayesinde, kişisel gelişimlerine de katkı sunulduğu ifade edildi.

[Kaynak: canakkale.bel.tr]

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir