Aradığınız Mükemmel Yazıcıyı Nasıl Bulursunuz?

Aradığınız Mükemmel Yazıcıyı Nasıl Bulursunuz?
04 Şubat 2020

Yazıcılar günümüzde birçok alanda kullanılmaktadır. Bunların başında fatura yazdırmak, yaptığınız çizimler için çıktı almak, aile fotoğraflarını basmak gibi sizinde bir yazıcıya sahip olmak için birçok nedeniniz olabilir. Bazen de çıktı almanın ötesinden tarama işlevleri ya da fax makinesi özelliği olan makineler tercih edilir.

Cimri.com ihtiyacınız olan yazıcıyı bulmak için HP, Canon, Brother, Epson, Lexmark ve Xerox gibi dünya markalarını sizin için en uygun fiyata listelemiştir.

Aradığınız Yazıcı için Bazı İpuçları

1.Tam olarak ne kadar çıktı almanız gerektiğini belirleyiniz.
Eğer ev için bir yazıcı alacaksanız çok da pahalı bir yazıcı almanıza aslında gerek yoktur. Ama ofis için ve günlük hayat da sürekli farklı ebatlarda ve farklı niteliklerde çıktı hizmetinden yararlanacaksanız bu sefer işler biraz değişmektedir. Bazen sadece tarama hizmeti olan bir yazıcı da sizin işinizi görebilir. Bu soruların cevabını sizin için listeleyen cimri.com’dan faydalanarak aradığınız nitelik de yazıcıyı listeleyebilir en uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

2.İhtiyacınız olan baskı Kalitesini Belirlemeyi Unutmayın.
Baskı kalitesi ev kullanıcıları için fazla önem arz etmese de bu işi yapan profesyoneller için daha yüksek kaliteli yazıcılar çok önemlidir. Ticari kullanım için gerekli yazıcı tipleri daha farklı ihtiyaçların giderilmesi için yüksek teknolojili lazer yazıcılar ya da Inkjet gibi yazıcılar tercih sebebidir.

Lazer Yazıcılar standart püskürtmeli yazıcılara göre daha güçlü ve kaliteli yazıcılar olduğu için daha çok profesyonel yazıcı isteyenler arasında popüler yazıcılardır. Aynı zamanda yüksek hızlı baskı kalitesi sunar ve çıktı maliyetini önemli ölçüde düşürmektedir. Inkjet yazıcılardan söz edecek olur isek bu yazıcılar Dâhili Wifi, Apple Airprint ve Hp gibi markalar ve bu kategorideki yazıcılar kablosuz olarak yazdırma seçeneği de sunmaktadır.

Ev veya ofis için mükemmel olan bir lazer yazıcı, mürekkep püskürtmeli yazıcılardan daha yüksek hızlarda yüksek miktarda baskı sunmak için lazer teknolojisi ve toner kartuşları kullanır. Tek renkli ve renkli çeşitleriyle, lazer yazıcılar hem metin hem de görüntü yazdırmak için idealdir. Ayrıca, kablosuz özellik gibi ek özelliklerle, lazer yazıcılar birden fazla bilgisayarla kolayca bağlanabilir.

3. Doğru ebatta yazıcı Seçmek

Küçük bir ofiste veya dairede misiniz ve yazıcınızın çok fazla yer kaplamamasını mı istiyorsunuz? Aralarından seçim yapabileceğiniz onlarca kompakt ve taşınabilir yazıcı için cimri.com’u ziyaret edebilirsiniz.

Doğru Fiyata Yazıcımı Nasıl Alabilirim?

Gelelim en önemli konuya yazıcı fiyatları. Bir çok üretici ya da ithalatçı firma farklı kar oranları ve farklı komisyonlar ile çalışmaktadır.Aradığınız sizin için en uygun renkli yazıcı ya da lazer yazıcıyı nereden bulacağımıza işte tam bu nokta için sizlerle birlikteyiz. İstediğiniz Modelleri sizin için filtreleyen ve fiyat karşılaştırmasını yapan cimri.com, aradığınız yazıcıyı size sunacağından eminiz.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir