Arkeo-Köy’de Sanat Günleri 3

Arkeo-Köy’de Sanat Günleri 3
20 Temmuz 2019
14.00
Tevfikiye OPET Arkeo-Köy
Topluluk Organizasyonu

Geçen yıl Ekim ayında başlayan Tevfikiye OPET Arkeo-Köy Sanat Günleri, sizleri üçüncü kez Tevfikiye’nin özgün atmosferinde sanat etkinlikleriyle buluşturuyor.

20 Temmuz Cumartesi günü saat 14.00’dan itibaren farklı sanat atölyelerine katılabilir, çocuklarınızla arkeoloji etkinlikleri yapabilir, oyunlar oynayabilir, galeride açılan “Geçmişin Sınırında” sergisinde sanatçıların özgün eserlerini görebilir, yerel ürün ve tasarımları keşfedebilirsiniz. Saat 19.00’da ise Tevfikiye OPET Arkeo-Köy serüvenini konu alan “Anlat Troya” belgeseli ücretsiz olarak gösterilecek.

Etkinlikler herkese açık ve ücretsizdir!

PROGRAMLI ÖZEL ETKİNLİK: 9-12 yaş grubu çocuklar için düzenlenecek “Arkeoloji Atölyesi” kapsamında Troya Ören Yeri gezilecek ve devam etmekte olan kazı çalışmaları konusunda arkeologlardan bilgi alınacak. Troya Müzesi gezisi ile devam eden program Tevfikiye OPET Arkeo-Köy’de düzenlenecek kazı ve restorasyon atölyeleriyle son bulacak. Bu özel atölyenin ardından Tevfikiye OPET Arkeo-Köy Sanat Günleri kapsamında düzenlenen diğer etkinlikleri de deneyimleyebilirsiniz. Katılımın sınırlı olduğu bu özel etkinliğe çocuklarınızla katılmak istiyorsanız mahalsanat@gmail.com adresine kayıt yaptırmanız yeterli.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir