Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
‘Aşka Olan Meylim Senin Yüzünden’ İsimli Oyun Kentlilerle Buluştu

‘Aşka Olan Meylim Senin Yüzünden’ İsimli Oyun Kentlilerle Buluştu

50’nci Uluslararası Troia Festivali etkinlikleri üçüncü gününde, Amfi Tiyatro’da İstanbul Komedi Oyuncuları Topluluğu’nun hazırladığı ‘Aşka Olan Meylim Senin Yüzünden’ isimli oyun kentlilerle buluştu.

Başrolleri Kayra Şenocak, Buket Dereoğlu, Ercü Turan ve Zeynep Aydemir’in paylaştığı, kadın erkek ilişkilerini güncel ve esprili bir dille anlatan oyun, kentlilerden de beğeni topladı.

Kadın-erkek ilişkilerini güncel bir o kadar da esprili bir dil ile anlatan oyun, iki evli çiftin bir gecede boşanma aşamasına kadar varan kavgalarını anlatıyor. Aynı zamanda çok yakın arkadaş olan çiftlerimizin bazen aynı bazen ayrı sebepler ile çıkan kavgalarını sürtüşmelerini sahneye taşıyan oyun; bu iki ayrı cinsin nasıl bir araya geldiklerinde çığırından çıkabileceklerini ama ayrı ayrı iken de birbirlerini bir o kadar özlediklerini söylüyor seyircilerine.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir