ASKF Yönetim Kurulu Toplantısı Çan’da Yapıldı

21 Aralık 2012

Çanakkale Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu olağan aylık Yönetim Kurulu Toplantısı 20 Aralık 2012 Perşembe günü saat 20: 00’de Çan’da spor kulüpleri ile birlikte yapıldı.

Genel Başkan Dr. Firuz Erdil’in açış konuşmasıyla başlayan toplantı, Genel Başkan Dr. Firuz Erdil’in Sporda Şiddet ve Düzensizliği Önleyen Kanun hakkında bilgilendirmeleri, spor sahalarındaki güvenlik faaliyetleri, Çan’da yapılacak spor yatırımları ve stad durumları hakkındaki bilgilendirmeleri ile devam etti.

Daha sonra Çan’daki spor kulüplerinin başkanlarının istek ve temennileri ile görüş alışverişi şeklinde geçen toplantı sona erdi.

Kale Seramik Havuzbaşı Tesislerinde yapılan Yönetim Kurulu Toplantısına ASKF Başkanı Dr. Firuz Erdil, Genel Sekreter Hasan Gök, Başkan Yardımcısı Cabir Kaşdemir, Başkan Yardımcısı ve Futbol İl Temsilcisi Hayrettin Acar, Örgütlenme Sekreteri ve Futbol İl Temsilci Yardımcısı Serkan Yurdabak, Yönetim Kurulu Üyesi İrfan Amuca, Yönetim Kurulu Üyesi Ferhan Tüzümet ile Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü Erhan Gerçek, Yeni Çanspor Kulübü Başkanı Kemal Yüksel, ASKF eski Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Arıcı, Çan Termik Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Uğur Akçal, Etilispor Kulübü Başkanı Hasan Çakar, Kocayaylaspor Kulübü Başkanı Mestan Sapan katıldı.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir