Avantaj Rotası Çanakkale’ye Döndü

01 Temmuz 2015

AnadoluJet’in yolcularına seyahat fırsatları sunan projesi “Avantaj Rotası”; Temmuz ayında Çanakkale’ye özel indirim ve fırsatlar sunuyor. Avantaj Rotası kapsamında Çanakkale yolcuları şehrin otel ve restoranlarından özel indirimler kazanıyor. Ayrıca rehber eşliğinde ücretsiz şehitlik turu imkânından da yararlanabiliyor.

AnadoluJet yolcularına özel seyahat projesi “Avantaj Rotası” temmuz ayında AnadoluJet’le Çanakkale’ye uçanlara özel fırsatlar sunuyor. Temmuz ayı boyunca AnadoluJet ile Çanakkale’ye seyahat eden yolcular biniş kartlarıyla, şehrin en özel restoran ve konaklama merkezlerinden indirimler kazanıyor, ücretsiz şehir turundan yararlanıyor.

“AnadoluJet Avantaj Rotası” fırsatları kapsamında AnadoluJet yolcuları; Assos Barbarossa Hotel, Anzac Hotel, Büyük Truva Hotel, Comfort Anzac Hotel, Çan Belediyesi Termal Otel & Spa, Edahan Otel, Grand Anzac Hotel, Hotel Akol, Hotel Des Etrangers, Köşdere Kırkgeçit Termal Otel, Köşdere Otel Biga’da yüzde 40 indirimle konaklıyor. Chanak Restoran, ÇTSO Çanakkale Evi, Kadir Usta Peynir Helvası, Sea Side Restoran, Truva Restoran ve Yalova Restoran’da ise yüzde 25 indirim hakkı kazanıyor. Ayrıca Çanakkale Havalimanı’nda kurulan karşılama masasına kayıt yaptıran AnadoluJet yolcuları rehber eşliğinde ücretsiz şehitlik turu fırsatından da yararlanabiliyor. Çanakkale İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü de yolculara ücretsiz şehir haritası ve anahtarlık hediye ediyor.

Avantaj Rotası; AnadoluJet’in gençlik platformu JetGenç üyelerini de unutmuyor. Tüm JetGenç üyeleri Temmuz ayı boyunca Çanakkale’ye yüzde 50 indirimli uçma fırsatı yakalıyor.

AnadoluJet uçuşları ve kampanyaları ile ilgili ayrıntılı bilgiye www.anadolujet.com resmi internet sitesinden ve 444 2 538 numaralı çağrı merkezinden ulaşılabilinir.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir