Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
reklam
reklam
Avukatlar Günü Etkinlikler İle Kutlandı…

Avukatlar Günü Etkinlikler İle Kutlandı…

Avukatlar Günü kapsamında bugün ilk olarak Cumhuriyet Meydanı’nda çelenk sunma töreni gerçekleştirildi.

Törene Belediye Meclis Üyesi Avukat Adnan Güler, Çanakkale Baro Başkanı Avukat Bülent Şarlan ve avukatlar katıldı. Atatürk Anıtına sunulan çelengin ardından tören, saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunması ile devam ederken, Baro Başkanı Şarlan günün anlam ve önemine ilişkin konuşma gerçekleştirdi. Tören, Atatürk Anıtı önünde çektirilen hatıra fotoğrafı ile sona erdi.

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, 5 Nisan Avukatlar Günü kapsamında Çanakkale Cumhuriyet Başsavcısı Ömer Karişit ve Çanakkale Baro Başkanı Avukat Bülent Şarlan’ı ziyaret etti. Ziyaretler kapsamında ilk olarak Cumhuriyet Başsavcısı Karişit’i makamında ziyaret eden Başkan Gökhan, yeni Adliye binasının hayırlı olması temennisinde bulundu. Başkan Gökhan ardından Çanakkale Barosunu ziyaret ederek Baro Başkanı Avukat Bülent Şarlan ve yönetimi ile bir araya geldi. Şarlan ve yönetiminin Avukatlar Gününü kutlayan Başkan Gökhan, Baro çalışmaları hakkında da bilgiler aldı. Ziyaret güncel konulara ilişkin sohbetin ardından son buldu.

Filtreler:
Görüntülenme: 13
Google Analytics verileri olup, manipüle edilemez bir kaynak kullanılmıştır. Günde bir kere güncellenmektedir.

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir