Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Avustralya Unisa Üniversitesi Öğrencileri, Ortak Atölye Çalışması için ÇOMÜ’ye Geldi

Avustralya Unisa Üniversitesi Öğrencileri, Ortak Atölye Çalışması için ÇOMÜ’ye Geldi

Anzak Günü anma törenleri sebebiyle Çanakkale’de bulunan Avustralyalı akademisyen ve öğrencilerden oluşan heyet, Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) Türkiye Avustralya Çalışmaları Uygulama ve Araştırma Merkezi’nin misafiri oldu.

ÇOMÜ’nün anlaşmalı olduğu üniversitelerden olan Avustralya’nın Adelaide şehrindeki UniSa Üniversitesi’nden bir grup öğrenci ve ÇOMÜ Batı Dilleri ve Edebiyatları Bölümünde Avustralya dersleri alan ÇOMÜ öğrencileri, bir araya gelerek atölye çalışması düzenledi.

UniSa Üniversitesi’nden akademisyen Terry O’Callaghan ve ÇOMÜ’den Yrd. Doç. Dr. Azer Banu Kemaloğlu’nun da bulunduğu atölye çalışmalarında, iki üniversiteden de öğrenciler, yaptıkları sunumlarla bilgi alışverişinde bulundu.

UniSa Üniversitesi öğrencileri, Avustralya’da yayınlayacakları dergilerde ve hazırlayacakları belgeselde, bu çalışmalardan edindikleri bilgilerden faydalanacaklarını ve ÇOMÜ’ye de yer vereceklerini ifade ettiler.

İHA

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir