Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!
Ayhan Gider’in Kırmızı Çizgisi: Çevre

Ayhan Gider’in Kırmızı Çizgisi: Çevre

Ak Parti Çanakkale Milletvekili Aday Adayı Ayhan Gider, milletvekilliği döneminde uygulayacağı politikaların sinyallerini vermeye başladı. Çevreye duyarlılığını kırmızı çizgi haline getirdiğini yazılı bir açıklamayla dile getiren Gider; “Çevreye duyarlı olmayan kuruluşların farklı hiçbir savunmaları olamaz bunları defetmek, boynumuzun borcudur” dedi.

Ayhan Gider’in yazılı açıklamasında bugüne dek yaptığı görevlerde kamu yararını ve çevreye duyarlılığı gözettiği belirtilirken TBMM çatısı altında da aynı hassasiyetle yoluna devam edeceği kaydedildi. Çanakkale için belirlenen hedefin tarih, kültür ve doğa turizmi ile tarım ve tarıma dayalı sanayinin geliştirilmesi olduğunu ifade eden Gider, sanayi ve madenler konusunda da çevreye duyarlılık şartı olacağını ifade etti. Sanayi ve madenlerin Çanakkale’de barınmasının çevreye duyarlılık ile mümkün olduğunu ifade eden Gider; “Bu hassasiyeti göstermeyen kişi ve kurumların defedilmesi, boynumuzun borcudur” dedi.

Filtreler:

Yorumlar

Henüz yorum yok...

Sizin yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir