Aytop’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor

Aytop’a Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor
23 Nisan 2014

Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop’a hayırlı olsun ziyaretleri devam ediyor.

Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop’u İl Özel İdaresi Yol-İş Sendikası Temsilcileri Durmuş Şen, Ferit Oğuz, Tuncay Özel ve Ergün Şahin makamında ziyaret etti. Yol-İş Sendikası Temsilcisi Durmuş Şen, ziyaret sırasında İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop’a başarılar diledi. Vali Fahrettin Akkutlu İlkokulu Müdürü E. İhsan Saraçoğlu ve Okul Aile birliği Başkanı Seyfi Bulut da İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop’u ziyaret edenler arasındaydı. Okul Aile Birliği Başkanı Seyfi Bulut, İl Genel Meclis Başkanı Aytop’a görevinde başarılar diledi ve hayırlı olması temennisinde bulundu.

AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü ve yönetim kurulu üyeleri de Çanakkale İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop’a ziyarette bulundu. AK Parti Merkez İlçe Başkanı Adnan Öncü ziyarette yaptığı konuşmada, meclis başkanlığı makamına gelen Hasan Hüseyin Aytop’a hayırlı olsun temennilerinde bulundu. Öncü, “Meclis başkanımızla çalışmalarımızda hep istişare içinde bulunacağız. Bizler halkın istekliklerini kendisine ileteceğiz. Bu konuda sayın başkan bize hep yardımcı olacaktır bundan eminiz. Biz her zaman sayın başkanın yanındayız” dedi.

İl Genel Meclis Başkanı Hasan Hüseyin Aytop da, ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi:

“Biz bir aileyiz. Hep birlikte ilimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışıyoruz. Göreve geldiğimiz günden son güne kadar arkadaşlarımızla beraber elimizden gelen çabayı harcayacağız. Ziyaretlerinden dolayı çok memnun oldum. Başarıda önemli olan bütünlüktür. Biz de hep birlikte çalışarak ilimizi en iyi noktaya getireceğiz”.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir