Ayvacık Belediyespor Antrenör Şeref Tunçil ile Anlaştı

08 Mart 2014

Çanakkale’nin en eski spor kulüplerinden biri olan Ayvacık Belediyespor, Balıkesir bölgesi futbol antrenörlerinden Şeref Tunçil ile bir futbol sezonu için anlaşmaya vardı. Antrenör Tunçil sezon sonuna kadar Ayvacık Belediyespor Altyapı Koordinatörü olarak görev yapacak.

Kulüp Başkanı Mustafa Avkıran, Yönetim Kurulu Üyesi Çağatay Değirmenci ve Teknik Direktör Ahmet Çakır’ın hazır bulunduğu imza töreninde bir konuşma yapan Başkan Avkıran, ” Takımımızın son sezonlarda kötü gidişatına dur demek için ve gençlerimizin kötü alışkanlıklar yerine spora yönlendirilmesi için Çanakkale ? Balıkesir bölgesinin tecrübeli antrenörlerinden Şeref Hocamız ile anlaşma sağladık. Kulübümüze hayırlı olmasını temenni ederim.” dedi.

1995-1996 Yıllarında Fenerbahçe Spor Kulübü Altyapı takımlarında da görev yapan “Hoca” lakaplı tecrübeli antrenör Şeref Tunçil yaptığı açıklamada, “Ayvacıklı gençlerimizin futbola olan ilgilerini arttırmak, spor yapmalarını sağlamak ve kötü alışkanlıklardan uzak durmalarını sağlamak üzere geçmiş yıllardan beri kazandığım tecrübelerimi gençlerimizin yararına kullanmaktan son derece mutluluk duyuyorum” dedi.

Filtreler:
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir