Balıklıçeşme’de Trafik Kazası: 6 Yaralı

23 Mart 2012

Çanakkale’nin Biga ilçesinde meydana gelen trafik kazasında 6 kişi yaralandı.

Çanakkale’deki 116. Jandarma Er Eğitim Alayı’ndaki oğullarının yemin töreninin ardından memleketleri Bursa’nın İnegöl ilçesine giden Seymen ailesinin minibüsü Biga ilçesine bağlı Balıklıçeşme beldesi girişinde kaza yaptı. Olayda 6 kişi yaralandı.

Edinilen bilgiye göre, Çanakkale’den Bursa yönüne giden Kazım Seymen’in kullandığı 16 PD 940 plakalı minibüs, Balıklıçeşme girişinde patpat olarak bilinen tarım aracına çarptı. Kazada patpat sürücüsü Ali Akdemir (62) ve yanında bulunan Ahmet Karameşe (82) araçtan fırlayarak yola savruldu. Takla atarak devrilen minibüsteki 11 kişiden 4’ü yaralı olarak minibüsten çıkartıldı. Minibüste bulunan sürücü Kazım Seymen, Sabri Seymen (74), Teşviye Seymen (70) ve Selim Can (29) ambulanslar ile Biga Devlet Hastanesi ve Özel Can Hastanesi’ne kaldırılırken minibüste bulunan diğer 7 kişi ise kazadan hafif sıyrıklarla kurtuldu.

Çanakkale’deki 116. Jandarma Er Eğitim Alayı’ndaki oğullarının yemin töreninin ardından memleketleri Bursa’nın İnegöl ilçesine döndükleri öğrenilen Sabri Seymen ve ailesindeki yaralıların sağlık durumlarının iyi olduğu öğrenilirken, patpatta bulunan Ahmet Karameşe’nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu öğrenildi.

Jandarma kazayla ilgili soruşturma başlattı.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir