“Barış Afişi” Yarışmasının Ödül Töreni Gerçekleştirildi

27 Mayıs 2014

26 Mayıs Pazartesi günü Şemsettin Fatma Çamoğlu Ortaokulu’nda “Barış Afişi” yarışmasının ödül töreni gerçekleştirildi. Çanakkale Lions Kulübü organizasyonuyla il genelinde 130’a yakın resmin katılımıyla gerçekleşen yarışmada en çok katılım gösteren okul, 90 resim ile Şemsettin Fatma Çamoğlu Ortaokulu oldu.

Çanakkale Lions Kulübü’nden yarışmayla ilgili yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi:

“Çanakkale Lions Kulübü olarak eğitim öğretim yılı başında resim sınıfının tefrişatını yaptığımız bu okuldan Çanakkale’nin en başarılı 3 öğrencisi dereceye girdi. Başarılı olan öğrencilerimizin ödüllerini ve sertifikalarını verdik. Ayrıca yarışmaya katılan bütün gençlerin sertifikaları verildi. Yarışmada birinci olan Ceren Taylan’a ödülünü, bizleri hiçbir aktivitemizde yalnız bırakmayan Çanakkale Lions Kulübü kurucu başkanı Tuğrul Aksoy verdi.
Ayrıca, üyemiz ve kulüp sekreterimiz Sayın Lion Mustafa Aşkın Değirmenci ve değerli eşi Didem Yoncalık Degirmenci’nin sponsor olarak Ağrı Patnos’un uzak bir köyünden getirttiği 10 pırıl pırıl yavrumuz ve 2 değerli öğretmenleri ile birlikte resim öğretmenlerimiz Tugay Duran ve Filiz Çelik ile birlikte derse katıldık. Güzel paylaşımlar yaşadığımız derste çok duygusal anlar yaşadık. Sonrasında gelen misafir öğrencilere Çanakkale Lions Kulübü olarak hediyelerimiz oldu. Ayrıca, nazik ikramlarından dolayı Şemsettin Çamoğlu Ortaokulu Müdürü Bülent Sunal başta olmak üzere herkese çok teşekkür ederiz.”

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir