Başarılı Şoförler Ödüllendirildi

21 Kasım 2008

Çanakkale Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğü ve Çanakkale Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüsleri Kooparatifi işbirliği ile, mesleki eğitim toplantıları düzenleniyor ve performanslarıyla dikkat çeken ulaşım hizmetleri şoförleri ödüllendiriliyor.

Halk Otobüsleri Kooparatifi toplantı salonunda gerçekleşen programa; Belediye Başkan Vekili İsmet Güneşhan, Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hayati Gürses, Halk Otobüsleri Kooparatifi Başkanı 2. Başkanı Hasan Ateş ve Çanakkale Belediyesi Denetimli Özel Halk Otobüsleri Şoförleri katıldı.

Belediye Başkan Vekili İsmet Güneşhan, Kent içi hizmette, ulaşımın çok önemli olduğunu belirterek, Türkiye?de örnek bir çalışmayı iki sene önce yaparak bir ilki başardık. Toplu taşıma sistemimiz bugün Türkiye?de bir model oldu. Gerçekleşen eğitim çalışmaları sistemimizi daha iyi seviyelere getirecek dedi. Başkan Vekili Güneşhan performanslarıyla dikkat çeken şoförleri kutlayarak, toplu taşıma sisteminin sağlıklı bir şekilde devam etmesi, bir örnek bir sistem olması şoförlerimizin gayretli çabaları ile olmuştur dedi.

Ulaşım Hizmetleri Müdürü Hayati Gürses ise; Eğitim çalışmalarını 3 ay da bir düzenledikelirin belirterek. Uygulanan yasaklar ve cezalarla ilgili bilgiler verdi.

Daha sonra Başkan Vekili Güneşhan, performanslarıyla dikkat çeken ulaşım hizmetleri şoförlerini altın hediye ederek ödüllendirdi.

[Haber ve Fotoğraf Kaynağı: canakkale.bel.tr]

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir