Başkan Gökhan Ahilik Haftasında Esnaflar İle Bir Araya Geldi

Başkan Gökhan Ahilik Haftasında Esnaflar İle Bir Araya Geldi
13 Eylül 2021

Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Ahilik Haftası sebebiyle Çanakkale Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği ile Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi'ni ziyaret etti. 

13-19 Eylül 2021 tarihleri arasında kutlanacak olan Ahilik Haftası nedeni ile bir dizi ziyaret gerçekleştiren Başkan Gökhan, Cumhuriyet Halk Partisi Merkez İlçe Başkanı Ali Uyanık eşliğinde ilk olarak Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Ünal Özcan ve Oda Başkanları ile bir araya geldi. Özcan ve oda başkanlarının Ahilik Haftası'nı kutlayan Başkan Gökhan, oda başkanları ile kent esnafının sorunlarına ilişkin sohbet ederken gelen istekleri de dinledi. Esnafların kent için önemine vurgu yapan Başkan Gökhan, belediye olarak esnafları desteklemek ve onların sorunlarını çözmek için devamlı olarak çalıştıklarını ifade etti. 

Başkan Gökhan ardından Çanakkale Esnaf ve Sanatkârlar Kredi ve Kefalet Kooperatifi Başkanı İbrahim Ejder ve yönetimi ile bir araya geldi. Ejder ve yönetiminin Ahilik Haftası'nı kutlayan Başkan Gökhan, kooperatif çalışmaları ile ilgili de bilgi edindi. Ziyaret, kent ekonomisine ilişkin karşılıklı sohbetin ardından sonlandı. 

Başkan Gökhan, Ahilik Haftası nedeni ile Esnaf Odalarına gerçekleştirdiği ziyaretlerin yanı sıra kent esnafı ile de bir araya geldi. Esnafların Ahilik Haftası'nı kutlayarak hayırlı işler dileyen Başkan Gökhan, gelen istekleri de dinleyerek not aldı. 

www.canakkale.bel.tr
Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir