Başkan Gökhan, Antalya’da Deneyimlerini Paylaşacak

07 Aralık 2010

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, “Yerel Yönetimler ve Projeleri” konulu değerlendirme toplantısına katılmak üzere Antalya?ya gidecek.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Prof. Dr. Mustafa Akaydın’dan, belediye başkanları rası tecrübe paylaşımı ve karşılaşılan sorunlara farklı çözümler üretmek adına aldığı davet üzerine, 9-10-11-12 Aralık günleri Antalya’da bulunacak olan Başkan Gökhan, Çanakkale Belediyesi tarafından yürütülen çalışmalar ve projelerle ilgili de sunumlar gerçekleştirecek. Başkan Gökhan, Çanakkale Belediyesi’nin önderliğinde Çanakkale Katı Atık Birliği (ÇAKAB)tarafından yürütülen AB Destekli Çanakkale Bölgesel Katı Atık Yönetimi Projesi, Toplum Merkezleri ve Kent Müzesi Arşivi çalışmaları hakkında davetli belediye başkanlarına sunumlar gerçekleştirecek.

Öte yandan Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan 16 Aralık 2010 tarihinde de genel kurul, konsey ve yönetim kurulu üyeliklerine seçilmiş olduğu, Birleşmiş Kentler Yerel Yönetimler – Ortadoğu ve Batı Asya Bölge Teşkilatı’nın (UCLG-MEWA) Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde gerçekleşecek, UCLG-MEWA Olağanüstü Kongresine katılmak üzere Diyarbakır?a da gidecek.

İHA

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir