Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Konuştu

Başkan Gökhan Esnaf Odaları Başkanlarıyla Konuştu
21 Aralık 2013

Çanakkale Belediye Başkanı Ülgür Gökhan, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği’ne bağlı oda başkanlarıyla düzenlenen toplantıda bir araya geldi.

Başkan Gökhan ve oda başkanları, her ay düzenli olarak gerçekleştirilen toplantılar kapsamında bu kez Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Hizmet Binası’nda buluştu. Birlik Başkanı Mustafa Vurucu önderliğinde düzenlenen toplantıda, birliğe bağlı oda başkanları da hazır bulundu.

Toplantıda esnaflarla ilgili konular ve sorunlar görüşülürken, aynı zamanda kent içinde gerçekleştirilen çalışmalar ve faaliyetler de gündeme geldi. Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Mustafa Vurucu, her ay düzenli olarak bir araya geldikleri toplantılardan dolayı büyük memnuniyet duyduklarını belirtirken, “Bu toplantılar ile birlikte esnafımızın sorunları ve onları ilgilendiren konular güncel olarak çözümlenebiliyor. Kent içinde esnafı ilgilendiren her konuyu bu toplantılarda dile getirebiliyoruz” diyerek Belediye Başkanı Ülgür Gökhan’a da teşekkürlerini iletti.

Yorumlar...

    Henüz yorum yok...

Sizin Yorumunuz...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir